מועדון היאכטות

האהבה לים קשורה באופן ישיר לאהבה לחיים ולחוויות אמתיות, מרגשות וחד פעמיות. מועדון החברים של אדווה הוקם על מנת לספק לסקיפרים את הקשרים החברתיים והתנאים המושלמים ליציאה לכל הרפתקה אשר תשכיח ממך את שגרת היום יום.

חברות במועדון היאכטות מאפשרת לך להשיט באופן עצמאי יאכטה להפלגה, השתתפות בהדרכות רלוונטיות ולשמר את רישיון הסקיפר שלך ובעיקר – להכיר אנשים אשר אוהבים את הים כמוך. בעזרת יצירת קשרים בין אוהבי ים שונים, מועדון החברים מאפשר לך לתכנן הפלגות באורכים שונים, ליצור שיתופי פעולה ולהעצים את חוויית הים שלך. כמו כן, לגלות מקומות ויעדים חדשים.

 אנחנו מזמינים אותך ליצור אתנו קשר עוד היום, לקבל את כל המידע הרלוונטי ולהצטרף למשפחה ששוברת את השגרה ומאפשרת לך לאהוב את הים באמת.

אני רוצה להצטרף למועדון >>

מועדון חברים של סקיפרים שרוצים ליהנות

בין אם מדובר בהפלגות בין-לאומיות או ערבי גיבוש אדירים ובלתי נשכחים השמורים לחברי המועדון שלנו, חברות במועדון אדווה היא הדרך הטובה ביותר להתקרב אל הים. חברי המועדון נהנים ממגוון רחב של אירועים לאורך כל השנה אשר מטרתם היא לשבור את שגרת החיים וליצור קשרי חברות בין אלו מאתנו שהים קורא להם להרפתקה.

טיולי שייט בין-לאומיים מרהיבים

לצאת אל הים ולגלות את המקומות המדהימים ביותר בעולם בחברת אנשים טובים ומהנים מעולם לא הייתה פשוטה יותר. אנחנו מארגנים עבור חברי המועדון שלנו טיולים ליעדים המבוקשים והיפים ביותר בעולם, כל מה שצריך לעשות הוא להירשם, להגיע, לשוט וליהנות. בין היעדים אליהם כבר יצאו חברי המועדון שלנו ניתן למצוא את קפריסין, קרואטיה, פלמה דה מיורקה, יוון, תאילנד ועוד.

הפלגות שהן בלתי נשכחות

חברי מועדון אדווה נהנים מכלי שיט איכותיים אשר נשמרים ברמה הגבוהה ביותר וזמינים עבורם להשטה עצמית או להשטות משותפות עם חברי מועדון אחרים – שאוהבים לשוט, לאכול טוב ולבלות בחברה טובה – ובעיקר ליצור זיכרונות טובים במיוחד.

כמו כן, במקביל לקשרים הנוצרים בין החברים במועדון אדווה, יכולים חברי המועדון להביא עמם להפלגות גם בני משפחה, אורחים וחברים שאוהבים לבלות.

שומרים על כשירות רצופה

החברים במועדון אדווה מבינים שהוצאת רישיון משיט בקורס סקיפרים הייתה רק השלב הראשון בחיי הים שלהם. בעזרת מגוון רחב של הרצאות מרתקות והשתלמויות מקצועיות יתאפשר לך לחדד את חושי השיט שלך ולפתוח את אפשרויות השיט שלך בעתיד. השתלמויות מקצועיות מתרחשות לאורך כל השנה והן כוללות פעילות שיט תחרותי, הפלגות לילה, הפלגות רענון ועוד.

כלי השיט השמורים ביותר

מועדון החברים של אדווה פועל במרינה אשדוד ואשקלון, אנחנו מבינים שעל מנת לספק עבורך את חוויית השיט הבטוחה והטובה ביותר יש להקפיד ולהעמיד לרשותך אך ורק כלי שיט באיכות הגבוהה ביותר. מסיבה זו אנו מוודאים שהטיפול בכלי השיט מתבצע על ידי אנשי מקצוע מומחים וללא מקום לפשרות.

אנחנו מזמינים אותך ליהנות אתנו מאוויר הים

אם האהבה שלך למי הים בוערת בך, אנחנו מזמינים אותך להצטרף למועדון החברים של אדווה. ישנם יתרונות רבים להצטרפות למועדון והעיקרי שבהם הוא שהחברות מאפשרת לך להכיר אנשים אשר אוהבים את הים כמוך, לפתח את עצמך ולהגיע לחוויות אשר לא היו זמינות עבורך עד היום. בנוסף לכך, חברי המועדון נהנים מגמישות בשעות הפלגה, מחירים אטרקטיביים וקבוצות שיט קטנות.

עכשיו זה הזמן שלך ליצור אתנו קשר טלפוני או להשאיר את הפרטים שלך באתר, לקבל את כל המידע בנוגע לחברות במועדון ולהרים עוגן.

גלריה

התקשרו עכשיו – 050-4653515