שייט ביאכטה

באדווה מועדון יאכטות ובית הספר לשייט מרוכזות אטרקציות שונות לחובבי הים והגלים. אנו מבינים שלא תמיד יש לך אפשרות לעלות על היאכטה לשייט ארוך או להוציא רישיון משיט כחוק, ולכן פותרים עבורך את הבעיה. דרכנו ניתן לתאם הפלגה ביאכטה ליעדים שונים בעולם ולהצטרף לשורה ארוכה של לקוחות מרוצים. כמו כן, בהפלגות שלנו ניתן לרכוש ניסיון ימי ולקבל את הכלים להשכרת יאכטה להפלגה עצמאית.

למה דווקא הפלגה ביאכטה?

הפלגה על יאכטה שונה מהפלגות על כלי שייט אחרים. קודם כל, היאכטה עצמה מאובזרת היטב והיא מציעה תנאים אידיאליים גם עבור מי שאינו רגיל למסעות ארוכים בספינות. השייט יוצא מנמלי הים התיכון והוא מעניק הזדמנות פז לראות את ישראל ומדינות אחרות מזווית מרעננת. מעבר לכך, ההפלגה יכולה להיות אטרקציה נהדרת לאירועים כמו ימי הולדת, מסיבות רווקים ורווקות, אירועים עסקיים ועוד.

שייט ביאכטה עושים רק עם הטובים ביותר

את אדווה מועדון יאכטות ובית הספר לשייט הקמנו מתוך אהבה אמיתית לתחום ולענף. אנו יודעים שחשוב לך לשוט ביאכטות רק עם הטובים ביותר, לכן גאים להציב לך מגוון רחב של מסלולים ואפשרויות. מדי שנה אנו מציגים למשל הפלגות ליעדים פופולאריים בענף השייט כמו יוון, טורקיה, קפריסין, קרואטיה וכמובן מונטנגרו ומאחורינו גברים ונשים מרוצים מכל רחבי הארץ. ההרשמה להפלגות שלנו נעשית מראש אך ניתן להתייעץ איתנו לגבי המסלולים כדי לא לפספס.

מה ההבדל בין סירה ויאכטה?

באדווה מועדון יאכטות ובית הספר לשייט מציעים לך גם אפשרות לרכוש מנוי ייחודי במחירים ללא תחרות על סירת מנוע. במסגרת מנוי ל-100 שעות, 50 שעות או 20 שעות יתאפר לך לצאת לים בכל רגע נתון ולשאוף אוויר צח על רקע נוף עוצר נשימה. מנגד, המנוי מתאים רק למי שיש לו כבר רישיון לסירה מהירה והוא לא רלוונטי להפקת אירועים. בהקשר הזה צריך להזכיר שרק יאכטה מציעה את התנאים לשייט ארוך והיא מיועדת גם לבילוי עם המשפחה, החברים או הקולגות מהעבודה.

שייט תענוגות בלי ניסיון קודם

דרכנו ניתן להירשם להפלגות על מנת לחוות את הים ללא קשר לשייט המקצועי. המשמעות היא שאנו מציעים לך אפשרות נוחה להרחיב אופקים וליהנות משייט תענוגות בלי ניסיון קודם, בלי התחייבות ובלי צורך ברישיון. אנו נקצה עבורך משיט מנוסה עם רישיון מתאים ונפליג יחד אתך לעבר השקיעה או הזריחה. מטרתנו היא להראות לך את הערך המוסף של שייט ביאכטה ובאפשרותך כבר עכשיו לקבל מאתנו הצעת מחיר מיוחדת. מעוניין בכל זאת ברישיון? לחץ כאן לקורס סקיפרים.

מתי כדאי לצאת לשייט?

הניסיון של אדווה מועדון יאכטות ובית הספר לשייט מאפשר לך להגשים את החלום בכל רגע נתון. אנו ניקח בחשבון את תנאי מזג האוויר, את האקלים ואת תנועת הגלים ונסביר לך על השיקולים השונים לבחירת מסלול השייט והיאכטה. נוסף על כך, אפשר להגיע למרינה שלנו כדי להתרשם מהיאכטות ולהשוות בין סירות מהירות. אנו מאמינים בשקיפות מלאה מול קהל הלקוחות ומקבלים את אמונם כבר משנת 1995.

שייט ביאכטה בשבילך ובשביל המשפחה

המשפחה שלך תשמח לצאת לשייט ארוך והפלגה בלתי נשכחת. אנחנו באדווה מועדון יאכטות ובית הספר לשייט נחסוך עבורך את הזמן שכרוך בתכנון המסלול, הכנת היאכטה ויציאה לדרך וכך נאפשר לך לנצל כל רגע פנוי עם היקר לך מכל. גברים ונשים בכל הגילאים כבר יצאנו איתנו לשייט ביאכטה – ועכשיו גם לך יש אופציה ליהנות. לאחר השארת פרטים באתר הרשמי נוכל לעמוד לרשותך בהקדם ולהעלות אותך על הגל כמו שתמיד רצית!

גלריה

התקשרו עכשיו – 050-4653515