קורס gdmss מחיר

אנשים רבים אוהבי את הים במידה רבה, היות והים הוא חלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית. ישנם כאלה שלוקחים את נושא הים ומתקדמים איתו כאשר הם לומדים קורס סקיפר, כאשר מדובר על שני קורסים, כאשר במשיט בינלאומי, הלו הוא משיט 60, נלמד גם קורס gdmss מחיר. ניתן לשוט לחו"ל לאחר שהסקיפר הצליח במבחנים, צבר שעות ניסיון בהשטה של יאכטות מכל מיני סוגים. יש שאפילו מתקדמים יוותר ומעוניינים להפוך את התחביב למקצוע ולומדים בנוסף קורס משיט 40 שהוא קורס משיט בשכר. גם בקורס זה, יילמד קורס gdmss מחיר שהוא בהחלט סביר וניתן להשוותו מול עוד בתי ספר לשייט. במסגרת הקורס, יילמד כמובן נושא הניווט של היאכטה. מומלץ למצוא בתי ספר לשייט שהמדריכים שלהם מוכרים ובעלי וותק רב. כמו כן, מומלץ לבקר בבתי הספר השונים לשייט הנמצאים קרוב לביתכם ולשאול את חוות הדעת של התלמידים שלומדים קורס זה.

 

למעשה, קורס gdmss מחיר, הוא החלק הראשון בפרק של הניווט והוא עוסק בכל המכשירים והאמצעים האלקטרוניים והמכניים שנמצאים ביאכטה. יש למצוא נכון את המיקום וכן, ניווט הוא זה שינחה את הסקיפר להגעה בטוחה ליעד. יש לדעת, כיצד להשתמש במכשירי הניווט, אופן ההפעלה והמידע לגביהם. גם מערכת הקשר חשובה מאין כמוה הכוללת את מכשיר VHF וכן, יש לדעת כיצד להתנהג בשעת חירום.

 

יש לדעת, כי בנוסף לציוד התקשורת הכללי, יאכטות חייבות לשאת ציוד להתרעת מצוקה ראשונית. ישנן עמדות של תקשורת רדיו בספינות השונות, אשר יכולות לשלוח התראות מצוקה על מנת לבקש חילוץ. ככל שהמכשור יהיה פשוט יותר, מדויק ונפוץ, כך ניתן יהיה להבין בקלות את הנתונים והסקיפר יוכל לנתח את המידע באופן נכון. למשל יש לדעת את הרשת הגאוגרפית, מידות ימיות, תנועת כדור הארץ, מד עומק, מד מהירות, מכ"ם, מד רוח\ היגוי אוטומטי, נהלי קשר, מצוקה וערוץ קשר בשימוש.  יש לעבור את הבחינה העיונית, את הבחינה המעשית, מה שיקנה למשיט ניסיון כאשר ישיט בעצמו את היאכטה.

 

מי יכול ללמוד קורס gdmss ?

בגלל שמדובר בקורס די מתקדם, מי שלומד קורס gdmss מחיר, יהיה מי שכבר קיבל רישיון משיט 30 ומעוניין להתקדם למשיט בינלאומי שהוא משיט 60. הגיל המינימלי לקבלת ההסמכה הוא 19 שנים, חייב להיות בעל תעודה של שרת רדיו מוגבל תג"מ או מוגבל בזיקה ל- GDMSS. על מי שלומד, להיות אף בעל תעודת עזרה ראשונה והחייאה , כאשר הקורס שעבר הוא בן 44 שעות ובהתאם לרשימה של הגופים המוסמכים ע"י רשות הספנות והנמלים. על התלמיד שמועמד ללימודי קורס gdmss מחיר להיות בעל אישור של צבירת וותק של 8 ימי הפלגה בשייט בינלאומי. מי שמעוניין ללמוד  קורס gdmss מחיר, עליו להיות משיט 30 שנה לפחות. ישנם כבר כאלה שהם בעלי משיט 60, אשר מעוניינים להרחיב את הידע שלהם בניווט ומכשירי קשר, כך שהם מוסיפים קורס נפרד הנקרא קורס gdmss מחיר שהוא אינו גבוה כלל, אך מספק ידע רב יותר וניסיון למשיט בינלאומי.ציוד GDMSS, חל על ספינות במשקל של 300 טון ומעלה, אך יחד עם זאת, ציוד זה הוא בעל ערך ונחוץ עבור כלי שייט אחרים, כולל יאכטות וכן, גם לספינות דיג וזאת באמצעות חקיקה לאומית.

 

הניווט הימי, מהווה נושא ממש מרתק והוא מעשיר המון את הידע של משיט 60. התלמידים לומדים היטב על כדור הארץ והרשת הגאוגרפית, קטבים ומגנטיות, הכרת מפות ימיות, מצפנים, תכנון הפלגה ומציאת מיקום היאכטה בים.. זה למעשה קורס ניווט מכשירים א’ או קורס gdmss מחיר שלב שני. בשלב זה, לומדים על מכשור אלקטרוני משוכלל הכולל GPS, משואת רדיו לוויינית, מד רוח, רדאר, מד עומק מכשירי קשר וכדומה. בשיעורים עצמם עובדים על סימולטורים, כמו נוהל קשר, העברת מידע, כך שהתלמידים יקבלו ניסיון רב ויוכלו לחוש ביטחון בהפעלה של הקשר בנוסף למה שלמדו במסגרת קורס משיט 60. ישנם שני מסלולים של קורס gdmss מחיר, כאשר הקורס הראשון או בעצם המסלול הראשון הוא מפעיל רדיו לטווח קצר באזור A1.  קורס זה הוא המינימלי ביותר ומוכר באמצעות משרד התקשורת. המסלול השני של קורס gdmss מחיר, הוא מפעיל קשר רדיו לטווח הארוך בכל העולם. קורס זה כמובן הוא מסיבי יותר והוא מעשיר את הידע של מי שמעוניין להתקדם יותר ולדעת להפעיל את מכשירי הניווט והקשר  בצורה הכי מקצועית שיש. 

 

מה עוד לומדים במסגרת קורס gdmss מחיר?

במסגרת קורס gdmss מחיר, התלמידים לומדים כיצד ניתן לדבר במכשיר קשר, כיצד לנהל את סוגי התקשורת השונות כמו: מצוקה, דחיפות, שגרה ובטיחות. הנוסך, יש ללמוד את הנהלים אשר קשורים למערכת הבטיחות הבינלאומית וכדומה. בתום קורס gdmss מחיר, תתקיים בחינה מטעם משרד התקשורת. הבחינה, תהיה מורכבת משני חלקים, החלק העיוני שהוא בשיטת המבחן האמריקאי והחלק השני הוא החלק המעשי.חשוב לציין, כי מבחן זה, מותנה בתשלום אגרה לטובת משרד התקשורת. מי שמעוניין לעבור קורס gdmss מחיר, מדובר על קורס נהדר גם למי שבוגר מסלולים לרישיון ישראלי ולמי שמעוניין להגיע למיטב של הכשרה וידע ימי, כך שמי שמעוניין להתקדם הלאה, זה בדיוק הקורס עבורו. מומלץ לתלמידים שלא מורגלים לעבוד הרבה עם מחשב, להתאמן באמצעות המחשב, לפני שיירשמו אל  קורס gdmss מחיר. קורס זה, נדרש גם לקציני סיפון שמשרתים יאכטות או כלי שייט מונעים שמצוידים בציוד GDMSS.  במהלך הקורס, התלמידים יתרגלו תקנות רדיו כלליות, תחזוקה בסיסית, מיקום והחלפת נתיכים ושימוש במתקני בדיקה מובנים. זהו למעשה קורס אינטנסיבי, אשר מצריך לימודים עצמיים גם  מחוץ לכיתה. בין המכשירים שיש ללמוד עליהם במסגרת  קורס gdmss מחיר, הם שיחות סלקטיביות דיגיטליות, טלקס, MF, HF, IMARSAT,  תקשורת לוויינית, משוואות רדיו, אינדיקציה למצב חירום והצלה.  קורס gdmss מחיר, כולל הכשרה תאורטית ומעשית באמצעות טכנולוגיית הסימולטור העדכנית ביותר של .GMDSS,על סוגים רבים של כלי שייט גדולים.יש לציין, כי קיים ציוד כפול לכלי שייט באזורA3 . למשל ציוד GMDSS כגון מערכות לוויין מלאות ומערכת רדיו MF אחת, או מערכת IMARSAT C מלאה, כולל סריקת DSC. הדרישות שהן בגדר חובה היום הם, שכל יאכטה, תסופק עם מתקני רדיו שמסוגלים לעבוד בדרישות הפונקציונליות לאורך כל המסע. כל יאכטה, חייבת להיות בעלת ציוד בסיסי בתוספת של ציוד נוסף, אשר מרחיב את יכולות התקשורת של הספינות, בהתאם לאזור הטריטוריאלי שאליהם היא תפליג.

 

היכן מומלץ ללמוד קורס GDMSS?

מומלץ לברר היטב, היכן תירשמו אל קורס gdmss מחיר, יש לקבל המלצות ולבצע סקר שוק מקיף. להגיע אל בתי ספר מובילים לשייט, אשר בהם ניתן למצוא קורס gdmss מחיר, אשר יכלול נושאים רבים בקורס. שימו לב לגבי  קורס gdmss מחיר, היות וקורס בסיסי יינתן במסגרת לימודי משיט 30 ומשיט 60 שהוא קורס ארוך ומקיף יותר וכן, ישנם בתי ספר לשייט, אשר מציעים בנפרד  קורס gdmss מחיר, למי שמעוניין להרחיב עוד את הידע והניסיון שלו, בנושא ניווט מכשירים וקשר.

כתיבת תגובה